gamikaze.pl

gamikaze.pl – gry, internet, komputery, multimedia

kasa
Multimedia

Kasy fiskalne – kto ich potrzebuje

Komu potrzebne są kasy fiskalne?

Każdego roku powiększa się katalog branż, w których wymagane jest posiadanie kasy fiskalnej. Jeszcze do niedawna takie urządzenie można było zobaczyć w sklepach. Dziś już nikogo nie dziwią drukarki fiskalne w taksówkach, u dentystów, lekarzy specjalistów, fryzjerów czy dostawców pizzy. Posiadanie kas fiskalnych jest jednym z podstawowych wymogów podatkowych, a za brak kasy może grozić wysoka kara. Nic zatem dziwnego w tym, że nikt nie chce tego ryzykować i jedną z pierwszych inwestycji do firmy jest zakup kasy fiskalnej.

Kasy fiskalne

Gdzie kupować kasy fiskalne?

Sprzedaż kas fiskalnych zajmuje się wiele firm w całym kraju. Część z nich działa na rynkach lokalnych, z kolei inne sprzedają kasy online, zapewniając także swój mobilny serwis. Tak jest i w przypadku sklepu https://netvet.pl/kasy-fiskalne/, który działa na terenie całego kraju, a jego siedziba znajduje się w stolicy województwa dolnośląskiego. Firma oferuje swoim klientom bogaty wybór kas różnych producentów: Farex, Datecs i wiele innych. Asortyment jest bogaty i regularnie aktualizowany, wraz z tym, jak na rynku pojawiają się branżowe nowości. Sklep przyciąga do siebie klientów kilkoma ważnymi rzeczami.

kasa fiskalna
  • Nowoczesny design — kasy fiskalne Wrocław nie przypominają już topornych skrzynek, które pamiętamy sprzed 10 i więcej lat. Najczęściej są to niewielkich rozmiarów urządzenia o opływowych kształtach, czytelnych wyświetlaczach i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jakość komputera fiskalnego bardzo często jest dla klienta wizytówką sklepu i przed jego pryzmat dokonuje oceny sprzedawcy.
  • Profesjonalna pomoc w obsłudze – na wszystkie artykuły dostępne w sprzedaży, sklep zapewnia profesjonalne wsparcie i pomoc w obsłudze. Oprócz materiałów reklamowych dostarczamy także tradycyjne instrukcje i filmy instruktażowe, które przygotował producent. Nasi pracownicy udzielają również fachowego wsparcia i pomocy przy wyborze najlepszej drukarki lub kasy.

Bezpieczna dostawa kas fiskalnych

kasa

Kiedy kasa fiskalna kosztuje kilka tysięcy złotych, klient ma prawo zastanawiać się, czy jej transport firmą kurierską będzie bezpieczna. Pragniemy wszystkich Państwa uspokoić. Każdy wysyłany przez nas sprzęt jest starannie zabezpieczony i spakowany do wysyłki. Wykorzystujemy w tym celu fabryczne opakowanie, które dostarczył producent oraz dodatkowe, własne zabezpieczenia transportowe. Są nimi wytrzymałe kartony, wypełniacze amortyzujące wstrząsy oraz folie chroniące przed wilgocią. Dodatkowo każda wysyłana przez nas drukarka lub kasa jest ubezpieczona przynajmniej do jej wartości zakupu. W praktyce oznacza to, że jeśli paczka nie dotrze na podany adres lub zostanie zniszczona, klientom zostanie wypłacone odszkodowanie. W rzeczywistości do takich sytuacji dochodzi bardzo rzadko, a głównym powodem jest nieszczęśliwy zbieg okoliczności, np. zdarzenie drogowe z udziałem samochodu firmy kurierskiej.

Sprawdź co mamy w ofercie

Jeśli interesuje cię temat kas fiskalnych Datecs lub innych firm, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. W sprzedaży posiadamy wszystkie urządzenia fiskalne, dostosowane do potrzeb małych, średnich i dużych firm. Automatycznie aktualizowana dostępność produktów sprawia, że każdy klient od ręki znajdzie i kupi potrzebne urządzenia, korzystając z naszego sklepu online.