gamikaze.pl

gry, internet, komputery, multimedia

Karta Google Play
Smartfon

Karta Google Play to wygodny sposób na doładowanie Twojego konta

Karty upominkowe od kilku lat cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Korzystanie z nich jest niezwykle proste i komfortowe. Na plus jest także ich łatwa dostępność. Można kupić je niemal wszędzie. Najłatwiejszym sposobem zakupu będzie jednak udanie się do pobliskiej Żabki.

Karta podarunkowa Google Play to świetny pomysł na prezent dla kogoś (i dla samego siebie)

Wiele osób decyduje się na zakup karty Google Play w celu podarowania jej komuś bliskiemu albo znajomym, których zainteresowań się nie zna. Nic dziwnego – karta podarunkowa Google Play to znakomita opcja w przypadku posiadaczy sprzętów z systemem Android. Każdy, kto ma telefon, tablet lub komputer z androidem, może korzystać z niemal nieograniczonej biblioteki aplikacji, książek i muzyki w wersji rozszerzonej – właśnie dzięki karcie Google Play.

Czym właściwie jest karta Google Play?

Karta Google Play to rodzaj przedpłaconej karty upominkowej, którą wykorzystać do zakupu przeróżnych aplikacji dostępnych w sklepie Google, które są powszechnie i chętnie używane przez użytkowników.

Produkty takie jak karta podarunkowa Google Play to nie tylko pomysł na prezent. Wielu użytkowników nie chce łączyć swoich kart płatniczych z kontami internetowymi z obawy o bezpieczeństwo, w związku z czym preferują oni karty przedpłacone. To doskonała opcja również dla użytkowników niemających kont bankowych, np. dzieci czy młodzieży.

Karta Google Play – gdzie można ją kupić?

Karta Google Play to produkt ogólnodostępny, który znaleźć można w wielu sklepach internetowych czy stacjonarnych. Jeśli zapomniałeś o ważnej okazji i musisz szybko kupić prezent, możesz wybrać się po kartę upominkową do najbliższego sklepu Żabka. Dzięki temu, że sklepy te ulokowane są niemal na każdym osiedlu w średnich i większych miastach, zawsze masz do nich blisko.

Jak realizuje się kartę podarunkową Google Play?

Karta Google Play to fizyczny produkt w formie kartonika, który po opłaceniu zostaje aktywowany i zasilony środkami. Na odwrocie karty Google Play znajduje się kod. Unikalny ciąg cyfr zawarty na karcie wpisuje się w wybranej przez siebie aplikacji, dzięki czemu do naszego konta Google dopisane są środki, które przeznaczyć można na dowolne, wybrane przez siebie produkty, takie jak gry, subskrypcje czy przykładowo muzykę i filmy. Karta podarunkowa Google Play to zatem produkt naprawdę łatwy w użyciu.