gamikaze.pl

gry, internet, komputery, multimedia

etui telefon
Multimedia

Dobre zabezpieczenie smartfona to podstawa. O czym pamiętać?

Koszty w serwisach GSM rosną w bardzo szybkim tempie, więc dobrze byłoby w miarę możliwości ominąć taki wydatek. Jak? Przede wszystkim warto zainwestować w porządne etui na telefon. Uchroni ono telefon przed zadrapaniem ramki i zamortyzuje upadek. Zakupienie etui na telefon będzie też świetnym rozwiązaniem, jeśli znudził Ci się wygląd twojego sprzętu. 

Jakie etui wybrać?

Jak twierdzi producent etui na telefony – firma https://mobiwear.pl/, dobre etui na smartfona powinno wystawać ponad powierzchnię wyświetlacza, żeby ochronić go przy upadku. Musi też być wykonane z dobrej jakości materiałów, dlatego lepiej kupić je ze sprawdzonego źródła 🙂 No i najważniejsze – musi być po prostu dobrze dopasowane. Posiadać wycięcia na port ładowania i gniazdo jack w odpowiednich miejscach oraz pozwalać na bezproblemowe korzystanie z przycisków czy aparatu. Etui nie może też być za luźne ani za małe – telefon musi leżeć w nim idealnie. Dlatego kupuj tylko etui dedykowane do Twojego modelu telefonu.

Dlaczego warto kupić etui na telefon? 

Na pewno zdarzyło Ci się wrzucić telefon do kieszeni/torebki/plecaka razem z innymi przedmiotami takimi jak chociażby klucze. Telefon niezabezpieczony etui niestety szybko może się od takich kluczy porysować, a w przypadku lakierowanych elementów lakier może się zwyczajnie wycierać a później nawet złuszczyć. Pomyśl o tym, czy jeżeli będziesz chciał po wymianie smartfona sprzedać obecny sprzęt, będziesz mógł oczekiwać za niego odpowiednio wysokiej kwoty. Raczej nie – mało kto chce kupić zniszczony telefon, a aspekty wizualne kierują większością ludzi. Im bardziej zadbasz o swój telefon teraz, tym dłużej posłuży Tobie i następnemu użytkownikowi, który chętniej i drożej go od Ciebie odkupi. Dodatkowo możesz za pomocą etui zamaskować nieodpowiadający Ci kolor urządzenia, bądź właśnie wcześniej wytworzone uszkodzenia.

Etui sprawdzi się też świetnie, jeżeli plecki Twojego urządzenia uległy zniszczeniu, a szczególnie zbiciu. Dzięki założeniu ochronnego pokrowca nie będzie się niszczył dalej, i uchronisz sprzęt przed dostawaniem się pod klapkę kurzu i innych zanieczyszczeń. Kupując etui na telefon niskim kosztem możesz dopasować wygląd smartfona do swojego stylu czy nastroju, przykryć zniszczenia i niedoskonałości, a przede wszystkim uchronić go przed upadkiem i zadrapaniami.

Ponadto – telefon w ubranku po prostu lepiej i pewniej leży w ręce i w kieszeni, i na pewno przypadkowo nam się nie wyślizgnie, i zapewni stabilny chwyt przy robieniu zdjęć, nagrywaniu video i rozmowach. Tak wiele korzyści płynących z zakupu tak małej rzeczy 🙂